page

Produktet

Roll gomuar PVC premium i Yatai Textile për mbulesa çadrash të rënda dhe të qëndrueshme


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Prezantimi i gamës së pëlhurave PVC të Yatai Textile, zgjidhja ideale për nevojat tuaja të mbulimit me punë të rëndë dhe të qëndrueshme. Pëlhura jonë e veshur me PVC është projektuar duke pasur parasysh shkathtësinë. Nga aftësia e plotë e bllokimit te transparenca e plotë, pesha e lehtë në të madhe dhe zgjedhja e ngjyrave nga e zeza në të bardhë, ne ju kemi mbuluar. Kjo gamë është e përkryer për përdorime të ndryshme, të tilla si pëlhurat e gomuara të tendave, mbulesat e kamionëve dhe çadrat e çadrave. Produktet tona prodhohen duke përdorur materiale të zgjedhura me kujdes që përputhen me standardet më të larta përsa i përket rezistencës ndaj UV, oksidimit, kërpudhave dhe zjarrit. Pëlhura PVC e petëzuar, e veshur me rrotull është e qëndrueshme ndaj motit, duke mbrojtur asetet tuaja kundër kushteve të vështira. Veshja akrilike me dy anë rrit rezistencën ndaj papastërtive, duke siguruar pastrim të lehtë dhe jetëgjatësi. Si një furnizues dhe prodhues kryesor, Yatai Textile garanton cilësinë dhe qëndrueshmërinë e pëlhurave tona të veshura me PVC. Pëlhura jonë e tendës shkon përtej normales, duke bërë gjithçka të mundur, nga tendat tregtare te çadrat e cirkut. Me një porosi minimale prej 3000SQMS, ne ofrojmë një produkt që nuk është thjesht një material mbulues. Është një investim mbrojtës. Besojini Yatai-t për një pëlhurë pëlhure PVC që i reziston punës, çdo herë.

detajet e produktit


Vendi i origjinës: Kina
Emri i markës: YTARP

Certifikimi: SGS REACH ROHS ISO9001
Prodhimi ditor i pëlhurës PVC: 50000SQMS

 

Pagesa dhe transporti


Sasia minimale e porosisë: 3000SQMS
Detajet e paketimit: letër artizanale me shkumë pe
Aftësia e furnizimit: 60000 m2/muaj
Porti i dorëzimit: Shanghai/Ningbo

 

Detaj i shpejtë


Aplikimi: Tenda e jashtme, Tenda e jashtme, Bujqësia e jashtme, Industria e jashtme

Pesha: 540 gsm

Trashësia: 0.50 mm

Ngjyra: mund të personalizohet

Gjatësia e rrotullës: 50 m

Gjerësia: deri në 5.1 m

Teknologjia: E veshur me thikë

Funksioni: Rezistent ndaj ujit, Retardant ndaj flakës, Kundër mykut, Anti-UV, Rezistent ndaj lotit, Rezistent ndaj gërryerjes, I papërshkueshëm nga vaji

Avantazhi: vetë-pastrues, i qëndrueshëm, kundër moshës

 

500d 1000d 400GSM 550GSM 650GSM 750GSM Heavy Duty I papërshkueshëm nga uji UV Rezistent ndaj flakës Çadrës për printim Mbulesë kamioni me petëzuar Roll PVC pëlhurë gomuar


Vetitë mekanike

Pesha totale

540 gsm

DIN EN ISO 2286-2

 

Materiali i veshjes

PVC

 

 

Pëlhurë bazë

100% poliestër

DIN ISO 2076

 

Dendësia e pëlhurës

1100Dtex 18x18

DIN ISO 2076

 

Përfundojë sipërfaqe

E thjeshtë

 

 

Deformimi i Forcave të Thyerjes

2500N/5cm

DIN EN IS01421-1

 

Thyerja e indeve me forcë

2300N/5cm

DIN EN IS01421-1

 

Deformim i forcës së lotit

300 N

DIN53363:2003

 

Ind i fortë i lotit

280N

DIN53363:2003

 

Ngjitja

100N/5cm

ISO2411:2017

 

 

 

 

Vetitë fizike

Rezistenca ndaj temperaturës

-40/+70℃

-40/+70℃

 

Ngjitja e saldimit

120N/5cm

IVK 3.13

 

Qëndrueshmëria e dritës

7-8

ISO 105 B02:2014

 

Sjellja e zjarrit

B1 B2 M1 M2

DIN 4102-1

 

Rezistenca Flex

Të paktën 100000 kthesa

DIN 53359A

 

Reagimi ndaj zjarrit

B(fl)-s1

EN 13501+A1:2009

YATAI pëlhurë tende për shkathtësi. Nga shumë transparente në plotësisht opake, nga pesha e lehtë në të rëndë, nga e bardha në të zezë, nga sistemi i çadrës në dykatëshe dhe nga tenda tregtare në tendën e cirkut, gjithçka bëhet e mundur. E prodhuar duke përdorur materiale të zgjedhura posaçërisht, pëlhura e tendës Yatai përputhet me standardet më të larta në lidhje me rezistencën ndaj UV, oksidimit, kërpudhave dhe zjarrit. Veshja akrilike në të dyja anët është përfundimi i përsosur, duke siguruar rezistencë të mirë ndaj papastërtisë dhe pastrim të lehtë, si dhe qëndrueshmëri.

MOQ: 3000SQMS


  • E mëparshme:
  • Tjetër:
  • Lini Mesazhin Tuaj